Vathe Aristokrat Artizanale, "Chandelier"

AND0001

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe teresisht artizanale.

Frymezuar nga sallonet mondane, nga llampadaret e sallave te ballove. Punuar me tel te plote te perpunuar ne menyre artizanale, argjendi gjerman. Me gur Agati dekoruar dhe me  rruaza.

 Pjeseza metalike nickel free, anti alergjik.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: