Vethe Artizanale Mia Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Mia

VIO0007

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.

Këto vëthë përbëhen nga lule te punuara me metrazhe ngjyrë ari, rruaza dhe pjesës metalike e cila vendoset në vesh.

Pjesa metalike nuk nxihet.


Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: