Vethe Artizanale Sia Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Sia

VIO0006

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.


Këto vëthë përbëhen nga lule jeshile të punuara me metrazhe dhe rruaza. Pjesa metalike vjen ne formen e nje kunji I cili e ben qendrimin e vethit ne vesh statik.

Pjesa metalike nuk nxihet.


Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: