Vethe Artizanale Lea Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Lea

VIO0005

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet


Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.


Këto vëthë përbëhen nga pjesa metalike, lule të punuara me metrazhe ngjyrë lejla dhe rruaza ngjyrë argjendi.

Pjesa metalike  nuk nxihet.

Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: