Vethe Artizanale Ina Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Ina

VIO0010

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.

Këto vëthë përbëhen nga lule të punuara me metrazhe me tonalitete te rozes, rruaza Jane pikturuar me penel vijeza te bardha per ta bere sa me reale.
Lulet janë të vendosura para dhe mbrapa.

Pjesa metalike nuk nxihet.

Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: