Preciosa Pierre Lannier Automatic Silver Ore per Meshkuj

Leke 26,100

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore per meshkuj e markes Pierre Lannier

Pjese e koleksionit Automatic 

Model dhe dizajn sa sportiv aq edhe elegant

Ne mesin e fushes duket qartesisht mekanizmi i ores

Me rrip material çelik milanez, ngjyre argjend

Xhami Plexiglas shume cilesore dhe i qarte ngjyre s8ilver dhe fushe ngjyre blu

Levizja automatike e akrepave, nuk ka nevoje per bateri

Rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra (5 atmosfere)

Diametri i fushes 42 mm, trashesia 20mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: