Set Luge Druri te gdhendura

EP0608

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata per kuzhinieret tona te preferuara.

Luge druri ne set 2 cope te personalizuara qe gatimet te kene me shume shije.

Zgjidhni tekstin, emrat apo daten dhe luget do gdhenden per te krijuar dhuraten tuaj unike.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: