Kolazh 4 Tablo te Personalizuara

EP0553

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje kujtim ne murin e personave te dashur.

Personalizoni 4 telajot me fotot qe deshironi dhe

krijoni kolazhin me te bukur.

Permasat e seciles telajo: 20 x 20 cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: