Kornize Montreaux Shfaq më të madhe

Kornize Montreaux

ZEP0214

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje mozaik kornizash te vendosura ne nje te vetme.

Me ngjyra te ndryshme ne nuancat e kafes dhe te bezhes qe te krijojne idene e antikes.

Material druri qe lidhen mes tyre shume thjeshte.

Jane 8 korniza ma permasa 10x15cm.

E gjitha ne teresi ka permasa 44.5x44.5cm

E pershtatshme per tu varur ne ambientet e ndjenjes ne shtepine tuaj.

Printimi i fotografive perfshihet ne çmimin e kornizes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: