Kornize Queen Shfaq më të madhe

Kornize Queen

ZEP0202

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti prej druri me ndarje te vogla e cila mund te perdoret si mbajtese objektesh.

Kapaku i saj eshte pershtatur per te mbajtur edhe foto duke luajtur rolin e nje kornize.

Ju mund te vendosni deri ne 4 foto.

Permasat e kutise jane 28.5x23.5x9 cm.

Fotot kane permasa 2x10x10 dhe 2x10x15 cm.

Printimi i fotove eshte i perfshire ne çmimin e kornizes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: