Kornize Robby Fotolavagna

ZEP0124

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Robby Fotolavagna

Nje kornize dhe tabele per shenimet e dites por jo vetem 

Me ngjyre te kuqe dhe me arushin ne cepin e majte

Korniza ka fushen e zeze ku mund te shkruhet me shkumes dhe 6 kapeset ne pjesen e siperme me te cilat mund te kapni shenime apo fotot tuaja

Korniza ka permasa 54x44cm 

Per femije apo per mamate ,mund te vendoset ne kuzhine apo ne dhomat e femijeve

Nje ide mjaft e bukur per dhurate

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: