Kornize Catania

ZEP0123

Leke 990

-Leke 200

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Catania 4X10X15

Kornize e madhe per foto

Vendosni fotot tuaja me permasa 10x15 cm ne te kater cepat e kornizes 

Ne pjesen e mesit mund te vendosni fotot qe deshironi ne menyre te crregullt ose jo sipas deshires, pasi korniza ka disa llastiqe qe mund ti mbajne ato

Mjaft elegante dhe stil per nje dhurate ideale

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: