Foto Memo Board

ZEP0121

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Foto Memo Board

Nje kornize qe te memorizoni mometet me te bukura te jetes

Korniza eshte magnetike qe fotot ti ngjitni si te deshironi

Korniza shoqerohet me 3 mini korniza me permasa 4x4 cm dhe 4 mbajtese fotosh pa kornize qe mund ti vendosni ne te

E gjithe korniza me ngjyre gri eshte 34x29 cm

Qendron horizontalisht e mbeshtetur ne tavolina apo siperfaqe te sheshta

Dhurata me e bukur per ata qe adhurojne fotografite dhe ruajtjen e tyre si relike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: