Ore dhe Mbajtese Celesash 2 ne 1

ZEP0120

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore dhe mbajtese celesash 2 ne 1

Nje ore dhe nje varese celesash 2 ne 1

Vjen si kuti e cila hapet dhe brenda mund te vendosni celesat e shtepise tuaj

Ora ka kornize druri dhe punon me bateri te cilat nuk jane te perfshira ne pako

Permasat jane :30x24x6 cm

Nje ide mjaft e mire dhurate per miqte apo shtepine tuaj

Mund te vendoset ne koridor apo ballkonin tuaj 

Mjaft e vecante dhe unike ne llojin e saj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: