Kuti Mbajtese per Celesat me Foto Shfaq më të madhe

Kuti Mbajtese per Celesat me Foto

ZEP0107

Leke 2,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti Mbajtese per Celesat me Foto

Nje kuti prej druri qe hapet dhe brenda ka mbajtese celesash

Eshte nje kuti-kornize mjaft unike ne llojin e saj

Fotografia ka permasat 10x15 cm ndersa e gjithe kutia 17x22x6 cm

Vendosni foton e preferuar dhe dhuroja dikujt qe doni

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: