Mbajtese Bizhush Shfaq më të madhe

Kuti e Rrumbullaket per Dhurata

ZEP0099

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kuti e Rrumbullaket per Dhurata

Nje kuti per te paketuar dhuratat tuaja per ata qe doni me shume

Material rreshire me dizenjo mjaft elegante, e rrumbullaket me lule te punuar ne pjesen e kapakut dhe nje flutur me shume ngjyra

Permasat: Diametri 8.5 cm ndersa lartesia 6,5 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: