Akira 2 Shfaq më të madhe

Kornize Akira 2

ZEP0097

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Akira 2

Korniza "Akira", nje dhurate simpatike per zonjushat e vogla.

E vecante ne punim dhe me nje mace te gdhendur.

Korniza eshte e punuar ne rreshire.

Permasat e saj jane 10x15cm.

Korniza vendoset ne tavoline.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: