Flag IT Shfaq më të madhe

Kornize me Flamurin Italian

ZEP0088

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me Flamurin Italian

Korniza "Flag IT", e ngjyrosur me ngjyrat e flamurit italian

Nje dhurate e vecante per te dashurit tuaj te cilet pelqejne te udhetojne dhe te stampojne kujtimet e tyre me te bukura

Materiali i kornizes eshte druri dhe eshte mjaft dizenjo e vecante per ata qe e duan Italine

Permasat e fotos 10x15cm.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: