Union Shfaq më të madhe

Kornize Druri me Flamurin Anglez

ZEP0087

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Druri me Flamurin Anglez

Korniza "Union", e ngjyrosur me ngjyrat e flamurit anglez

Nje dhurate e vecante per te dashurit tuaj te cilat jane te apasionuar pas udhetimeve dhe adhurojne Angline

Materiali i kornizes eshte dru dhe ka permasa 13x18 cm

Ka vetem nje vend per foto me permase 10x15 cm dhe qendron ne tavoline apo siperaqe te sheshte

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: