Union 3Q Shfaq më të madhe

Kornize me 3 Pjese 'Union 3Q'

ZEP0086

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 3 Pjese 'Union 3Q'

Kornize me dizenjo flamurin 3 ngjyresh britanik

Mund te vendosen 3 fotografi me permasa 10x15 cm ndersa e gjithe korniza 61x15 cm

Korniza e madhe perbehet nga 3 katrore te drunjta ku vendosen fotot, qe jane te lidhura me nje pjese metalike dhe qendrojne ne tavoline si te deshironi

Nje dhurate ideale per ata qe udhetojne shume dhe miqte tuaj me te mire.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: