Kiosk Shfaq më të madhe

Kornize ne Forme Kioske

ZEP0084

Leke 1,590

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize ne Forme Kioske

Nje kioske telefoni ne formen e kornizes per te vendosur fotografite e deshiruara

Mban dy fotografi, eshte ngjyre e kuqe dhe material druri

Qendron e varur ne mur dhe ka permasa 17,5x42 cm ndersa dy fotot 10x15

Nje dhurate ideale per miqte tuaj

2 Fotot e perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: