Kornize me 3 Foto 'Home Sweet Home'

ZEP0083

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize me 3 Foto 'Home Sweet Home'

Nje kornize druri me mbiskrimin Home Sweet Home

Me 3 korniza te varura me nje fije peri qe ne dukje jane mjaft interesante dhe e bejne kornizen stil

Vendosni fotografite qe deshironi dhe dhurojani njerezve qe doni me shume, familjareve tuaj

3 kornizat kane permasa 10x15 cm ndersa e gjithe struktura e kornizes eshte 60x36 cm

3 fotot e perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: