Kornize Vire Shfaq më të madhe

Kornize Vire

ZEP0032

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Vire

Kornize metalike ne formen e nje kafazi qe mban 3 korniza

Qendrojne 2 korniza horizontale dhe nje vertiakale

3 kornizat kane permasa 10x15 cm ndersa i gjithe kafazi 30x47 cm

Korniza qendron e varur ne mur dhe eshte mjaft unike ne llojin e saj

Nje ide mjaft e mire dhurate per shoqerine tuaj, permblidhni fotografite ne nje kafaz

3 fotot te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: