Kornize Eighteen Shfaq më të madhe

Kornize Eighteen

ZEP0024

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Eighteen

Nje kornize metalike per te gjithe ata qe festojne pervjetorin e 18 te ditelindjes

Mund te vendosni foton tuaj e cila qendron vertikalisht dhe duhet te kete permasat 10x15 cm

Korniza qendron e mbeshtetur ne tavoline apo siperfaqe te sheshte dhe ka numrin 18 metalik ne pjesen anesore te poshteme te kornizes.

Numri 18 eshte metalik ngjyre gri me gura te vegjel qe shkelqejne

Nje ide mjaft e mire dhurate per miqte, shoqerine tuaj apo femijen tuaj e cila mbetet gjithmone nje kujtim.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: