Kornize Vicky Shfaq më të madhe

Kornize Vicky

ZEP0023

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Vicky

Nje kornize metalike per te gjithe pervjetorin e 18 te ditelindjes

Mund te vendosni foton tuaj e cila qendron vertikalisht dhe duhet te kete permasat 10x15 cm

Korniza qendron e mbeshtetur ne tavoline apo siperfaqe te sheshte dhe ka numrin 18 metalik ne pjesen anesore te kornizes

Nje ide mjaft e mire dhurate per miqte, shoqerine tuaj apo femijen tuaj e cila mbetet gjithmone nje kujtim.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: