Syze per Femra Katrore me Gure Anash

SF0004

Leke 6,290

-Leke 2,000

Leke 8,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Syze per Femra Katrore me Gure Anash

Syze ne forme katrore per femra

Imitimi me i persosur i origjinalit te markes Fendi FF0136/ S WQ6SS

Material metalike me pjesen e gureve anesore ne forme piramide, ngjyre e zeze

Xhami eshte pasqyre nga jashte dhe vjen si i tejdukshem ne ngjyre shikimi

Syze stil dhe dizenjo mjaft terheqese me bishta metalik dhe pjesa e poshteme plastik

Per te gjitha femrat serioze por qe duan te jene ne qender te vemendjes

Syzet vijne se bashku me kutine paketuese, mbajtesen dhe peceten per pastrim

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: