Kornize Football Shfaq më të madhe

Kornize Football

ZEP0068

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Football

Nje kornize per foto me dizenjo nje top futbolli dhe fushe te gjelber

Per te gjithe ata qe e kane pasion kete loje kjo ehste nje dhurate mjaft e kendshme

Fotoja ka permasa 9x16 cm ndersa e gjithe korniza 10x15 cm

Nje kujtim me skuadren, ne nje foto me pamjen e topit

Ide mjaft e mire dhurate per femijen tuaj djale.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: