Kornize Goal Shfaq më të madhe

Kornize Goal

ZEP0067

Leke 990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Goal

Nje kornize per babain e ri te apasionuar pas futbollit

Korniza ka fushen e gjelber te futbollit nje top dhe te shkruar "Goal"

Fotoja vendoset vertikalisht. Korniza vendoset ne tavoline

E gjithe korniza prej druri ka permasa 10x15 cm

Nje dhurate ideale per babain e ri apo femije djem me pasion lojen e futbollit.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: