Set Dhurate Bebe Blue

ZEP0060

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Dhurate Bebe Blue

Seti me i embel per urimin me te bukur.

Per bebe djem vjen seti me nje album bebi dhe nje kornize e rrethuar me nje material si cope ngjyre blu  

Albumi i madh per 100 fotot e bebes djale dhe fotoja kane permasa 10x15 cm 

Korniza qendron ne tavoline

Me dizenjo shkonja e fiongo, ne dukje nje set mjaft i embel dhe i vecante

Nje dhurate ideale per te dashurit tuaj, per mamane e re, ne menyre qe te ruaj gjithcka si nje kujtim per femijen e saj.

Fotoja e kornizes e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: