Kukulla Matrioshka Dolly Frame Blue

ZEP0038

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kukulla Matrioshka Dolly Frame Blue

Kukulla Matrioshkla tek te cilat mund te vendosni fotografine e femijes tuaj apo familjes

3 karaktere plastike për foto me permasa 3.5x3.5 cm/ 4x4 cm dhe 4,5x4,5 cm

Lartësia e kukullave eshte 10 cm, 13 cm dhe 14 cm

Merrni 3 kukulla ngjyre blu per nje te vetme.

Nje ide mjaft e mire dhurate per te dashurit tuaj

3 fotot te perfshira ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: