Kornize Marie Shfaq më të madhe

Kornize Marie

ZEP0031

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Marie

Kornize per foto ngjyre gri, prej druri

Me dizenjo nje kryq dhe lule ngjyre e bardhe te gdhendura

Vendosni foton tuaj vertikalisht. Korniza ka permasa 10x15 cm

Elegante dhe mjaft stil unik

Duket e bukur dhe njekohesisht eshte nje ide mjafte e mire dhurate per te dashurit tuaj.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: