Kornize Big Dad Shfaq më të madhe

Kornize Big Dad

ZEP0029

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Big Dad

Nje kornize druri per babain e ri dhe dedikuar atij

Me permasa 10x15 cm dhe nje foto vertikale me permasa 4"x6"

Per babain me te mire ne bote, nje cmim unik vetem per te.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: