Gift CARD – 1000 lekë Shfaq më të madhe

Gift CARD – 1000 lekë

GC001

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nese e ke vendosur ti dhurosh nje liber mikut tend, mos u shqeteso per me tej.

Mjafton qe ti te zgjedhesh “Gift CARD”, sherbimi i pare i ketij lloji ne Shqiperi i dedikuar per portalin bukinist.al

Karta realizohet e personalizuar me emrin e personit qe ju do ja dhuroni dhe kodin personal per te porositur online.

Afati i perdorimit te kartes eshte 1 vit nga momenti i porositjes.

*Duke qene nje produkt i personalizuar, i cili do dergohet dhurate tek personi qe ju deshironi kerkohet 100% parapagim per ta realizuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: