Garmin Ore Inteligjente Fenix 5 Plus

Leke 81,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Garmin Ore Inteligjente Fenix 5 Plus, Black

Risi ne kete version ore eshte memoria e bredshme qe ajo suporton 

Hapesire ruajtje per kenget deri ne 1000 kenge ku ju mund te degjoni kenget tuaja te preferuara nga ora me ane te kufjeve 

Dizajn perfekt , dhe i reziston demtimeve pasi perbehet prej celiku, karbon diamanti dhe karbont titani

Madhesia e ekranit eshte 1.2 inch dhe rezolucion (240x240 px).

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative, silikoni.

Kompatibel me smartphonet android dhe iOS si dhe bluetooth.

Pervec ores dhe dates, ora inteligjente do tju njoftoje per aktivitetet e dites: hapat, kalorite e djegura, GPS etj.

Siguron monitorimin e rrahjeve te zemres.

Ka te integruar VO2 max e cila jep detaje me te hollesishme mbi shendetin tuaj gjate ushtrimeve fizike 

Ora eshte analoge dhe ka nje ekran te te vogel LCD me touch.

Bateria mund te perdoret deri ne 12 dite me nje karikim te plote smartwatch mode, 8 ore nese perdoret vetem GPS.

Mund te merni njoftimet nga telefoni juaj ne oren inteligjente 

Mund te shkarkoni aplikacionin e ores ne smartphone tuaj 

Rripi i ores mund te hiqet lehtesisht dhe mund te nderrohet sipas deshires

Ofron GPS ,accelerometer ,termometer ,GLONASS,etj

Rezistent ndaj ujit deri ne 10 atm 

Sensor ABC te integruar , menaxhon ngjitjen climb pro 

Permasat 47 x 47 x 15.8 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: