Kornize Laurea 2 Shfaq më të madhe

Kornize Laurea 2

ZEP0021

Leke 1,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Laurea 2

Per diten me te suksesshme te jetes tuaj shkollore

Nje kornize per te sapodiplomuarit

Me sfond ngjyre te kuqe ke e cila mund te vendosni foton tuaj e cila qendron vertikalisht dhe duhet te kete permasat 10x15 cm

E gjithe korniza ka permasa 13x18 cm dhe qendron e mbeshtetur ne tavoline apo siperfaqe te sheshte

Nje ide mjaft e mire dhurate per miqte apo shoqerine tuaj.

Fotoja e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: