Ulje çmimi! Ndricues studimi EGLO CABADO Shfaq më të madhe

Ndricues studimi EGLO CABADO

EGL0008

Leke 5,900

-Leke 3,000

Leke 8,900

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ndricues studimi EGLO CABADO 

Ndricues studimi EGLO modeli CABADO me ndricim led.

Me komandim me touch dhe me nivele ndricimi.

Fuqia 4W, ngjyra e drites neutral/warm white ose RBB.

Ngjyra e ndricuesit e bardhe.

5 vite garanci 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: