Robdishan i personalizuar me qëndisje Set per Cifte

VLR0088

Leke 6,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Robdishanër te personalizuar me qëndisje sipas dëshirës për çifte!

Një dhuratë që ju nderon në rastet e martesave dhe përvjetorëve!

Materiali: Pambuk 

Masa: S,M,L,XL,XXL

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: