Set Trendafil dhe  Medalion i Personalizuar Shfaq më të madhe

Set Trendafil dhe Medalion i Personalizuar

ALS137

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Trendafil dhe  Medalion i Personalizuar i cili personalizohet me foto ose shkrimin qe ju deshironi 

Materiali - Stainless steel

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: