Kornize Druri Zemer dhe Trendafil i Ndricuar me Personalizim

VLR0082

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize Druri dhe Trendafil i Ndricuar me Personalizim

Dhurata ideale per te gjithe ata qe e duan shkelqimin dhe dhurarat e vecanta

Kjo dhurate vjen me nje baze druri qe permban nje trendafil "Galaxy Rose" dhe nje kornize druri qe personalizohet sipas deshires

Dhurata qe ofron nje kujtim te paharrueshem per te gjithe ju qe e doni te bukuren dhe te vecanten

Trendafili "Galaxy Enchanted Rose" vjen posacerisht frymezuar nga filmi "E bukura dhe Bisha" per te transmetuar bukurine ne shpirt dhe nje dashuri qe nuk vyshket kurre

Korniza e drurit me personalizim ofron kujtimin qe do mbetet ne kujtim

Mund ta vendosni ne zyre, ambient shtepie, kudo kjo dhurate do te terheqe vemendje

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: