Gur vullkanik me orë 20x30cm

VLR0075

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Gur vullkanik me mekanizëm orë i personalizuar me foto dhe tekst sipas dëshirës tuaj.

Materiali: Gur vullkanik me mekanizëm orë

Përmasa: 20×30 cm

Shenim mbi produktin:

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: