Set Rrip dhe Portofol i Personalizuar per Meshkuj

VLR0073

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set per meshkuj rrip dhe portofol të personalizuara ne nje kuti druri dhurate.

Materiali: Rripi lekure natyrale ; portofoli lekure e perpunuar ; kutia dru

Ngjyra: e zeze

Permasat: Rripi :48,49,50,51,52,53;

                Portofoli 11.5x9x2cm

*Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 1-2ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar

*Produktet  jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

Produkte te tjera

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: