Set per Vajza Body dhe Kordele Velvet

ALS125

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Body dhe Kordele Velvet

Seti vjen per vajza ne moshen 3 muajshe apo 6 muajshe

Seti permban nje body dhe nje kordele me fjongo ne ngjyre velvet

Body ne ngjyren velvet vjen me krahe me menge te gjata, me menge te gjera ne fund per te krijuar stil po dhe per te mos bezdisur femijen

Shkrimin mund ta personalizoni sipas emrit te femijes suaj apo nje simboli ne ngjyre te bardhe ne pjesen e perparme

Shkrimi i personalizuar kombinohet mjaft mire me tutu-ne ne ngjyre te bardhe per kompletimin te gjithe veshjes se femijes

Body mbyllet me dy kopsa ne ngjyre te bardhe

Kordelja velvet vjen me nje fjongo qe i pershtatet teresisht veshjes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: