Ore magjike me Personalizim Shfaq më të madhe

Ore magjike me Personalizim

ALS132

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore magjike me Personalizim

Ore magjike se bashku me pasqyren qe ndricon shprehjen tuaj te preferuar

Dedikojini te dashurve tuaj dhuraten qe do i kujtoje perhere per kohen qe keni kaluar se bashku

Orat ne ditet e sotme po shnderrohen ne nje objekt me stil klasik, per te gjithe stilin vintage

Dhurata vjen ne nje kombinim te klasikes me modernen, per te ofruar kohen dhe personalizimin ne nje tjeter nderthurje interesante

Mos humbisni asnje kujtim ne dhuraten qe do ndricoje cdo ambient

Simbol per vleresimin e gjithe kohes se kaluar me te dashurit 

Shenim mbi produktin:

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: