Vetëm online

Set Stilolapsa Luksoze te Personalizuar extra gravim

EP0458

Leke 3,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Uroni dike special me kete set lluksoz stilolapsash.

Mund te printoni emrin e plote ose inicialet, simbolet qe ju pelqejne apo logo kompanie.

Seti vjen me nje kuti shume te bukur qe e ben ate nje dhurate speciale.

Gjithashtu kutia eshte e personalizueshme me tekstin tuaj.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: