Stilolapsa Metalike te Personalizuar Shfaq më të madhe

Vetëm online

Stilolapsa Metalike te Personalizuar 2 cp

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e thjeshte por simbolike.

Personalizoni stilolapsin metalik me emrin qe deshironi.

Te disponueshem ne 2 ngjyra: 

E kuqe dhe Blu.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: