Pinjata Magjike "Flutur" Shfaq më të madhe

Pinjata Magjike "Flutur"

MGP0017

Leke 1,800

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pinjata Magjike qe do i beje me te bukura festat tuaja.

Mund te personalizohet me emrin dhe numrin qe deshironi.

Vjen  e mbushur me 10 karramele, 1haribo, 1 lepirese  1 tullumbac dhe letra shumengjyreshe.

Ka vendin ku mund ta mbushni me cfare te deshironi.

Shoqerohet dhe me shkopin perkates qe I godet.

Permasat: 50*10*40

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: