Puzzle Druri ne Forme Zemre e Personalizuar Shfaq më të madhe

Puzzle Druri ne Forme Zemre e Personalizuar

EP724

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tranferoji fjalet e zemres ne nje puzzle ku keni shprehur mirenjohjen dhe dashurine per personin e zemres.

Ndertojeni bashke ket puzzle te jetes.

Materiali dru 

Permasat:25x20cm

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: