Trendafil i Balsamosur me Muzike

Leke 3,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Trëndafil i balsamosur i vendosur në kupolë kristali dhe bazament druri me muzikë relaksuese
Personalizohet me shkrimin qe ju deshironi
Nje dhurate unike per cdo rast.
Materiali: Dru & Kristal
Përmasat : 12 cm x 14.5 cm
*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar..

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: