Pinjata Magjike  ''Unicorn'' Shfaq më të madhe

Pinjata Magjike ''Unicorn''

MGP0023

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Pinjata Magjike qe do i beje me te bukura festat tuaja.

Mund te personalizohet me emrin dhe numrin qe deshironi.

Vjen  e mbushur me 10 karramele, 1haribo, 1 lepirese  1 tullumbac dhe letra shumengjyreshe.

Ka vendin ku mund ta mbushni me cfare te deshironi.

Shoqerohet dhe me shkopin perkates qe I godet.

Permasat: 60*10*50

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: