Trendafil i Balsamosur me Personalizim Blu Shfaq më të madhe

Trendafil i Balsamosur me Personalizim Blu

ALS115

Leke 2,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Trendafil i Balsamosur me personalizim ngjyra Blu

Dashuria per nenen, gruan ,vajzen nuk duhet te vyshket kurre 

Dedikimi juaj mer nje tjeter dimension ,mbetet i gjalle per shume kohe 

Trendafil i ballsamosur me kuti qelqi, personalizohet ne dru te zi 

Mund te beni dedikimin qe ju deshironi mbi pjesen prej druri qe mban trendafilin

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: